Towarzystwa ubezpieczeń

warta logo

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

WARTA jest drugim największym towarzystwem ubezpieczeniowym w Polsce. Do najpopularniejszych ubezpieczeń oferowanych przez TUiR WARTA S.A. należą ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, majątkowe, firmowe, turystyczne, grupowe.

generali logo

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

W okresie międzywojennym Generali miało swoje oddziały we wszystkich większych miastach Polski. 5 lipca 1999 roku Generali otrzymało zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w zakresie ubezpieczeń na życie i pozostałych ubezpieczeń osobowych i majątkowych. Wówczas zostały założone dwa towarzystwa: Generali Towarzystwo Ubezpieczeń SA i Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA.

pzu logo

PZU S.A.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń to obecnie największe towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce, a Grupa PZU jest największą firmą z branży finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. W ramach oferty PZU S.A. oferuje Państwu: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia domów, mieszkań, ubezpieczenia finansowe, zdrowotne i na życie.

compensa logo

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group działają od wielu lat na polskim rynku, wciąż rozwijając swoją ofertę, standardy obsługi i sieć sprzedaży, aby wyprzedzać oczekiwania rosnącej liczby Klientów. Są częścią koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

interrisk logo

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

InterRisk na polskim rynku jest nieprzerwanie od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. W obecnej formie istnieje od 2006 kiedy to większościowym właścicielem została Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo–Wschodniej. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności InterRisk proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę.

wiener logo

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

Wiener Tu S.A. są obecni na polskim rynku ubezpieczeń od 1990 roku. W Wiener ubezpiecza się ponad 860 tysięcy klientów indywidualnych oraz 62 tysiące przedsiębiorstw. Akcjonariuszem firmy jest Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe (VIG). Wiener Tu S.A. oferuje ubezpieczenia: samochodów, domów i mieszkań, zdrowotne, podróżne, dla rolników.

uniqa logo

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

UNIQA to firma z 200-letnią historią, a obecnie jedna z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. UNIQA jest obecna w Polsce od 20 lat. W kwietniu 2021 r. połączyła się z firmą ubezpieczeniową AXA. Razem stworzyły 5. co do wielkości grupę ubezpieczeniową w Polsce, ze wszechstronną ofertą dla osób prywatnych i rodzin, małych, średnich i dużych firm, ich pracowników oraz dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i ich mieszkańców.

ergo hestia logo

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna - Polskie towarzystwo ubezpieczeń z siedzibą w Sopocie, istniejące od 1991 r. Razem z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia SA tworzą Grupę ERGO Hestia. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Posiada ogólnopolską sieć przedstawicielstw i oddziałów terenowych.

leadenhall logo

Leadenhall Polska S.A.

Lloyd’s z siedzibą w Londynie to najstarsza instytucja ubezpieczeniowa na świecie. Jego historia liczy ponad 300 lat, a siłę finansową potwierdzają wszystkie globalne agencje ratingowe.

allianz logo

Allianz S.A.

Grupę Allianz w Polsce tworzy 6 spółek, które oferują rozwiązania finansowe oraz świadczą usługi wspierające ich dystrybucję. Nasze kierunki działania wyznacza spójna strategia rozwoju.

tuz logo

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

TUZ, czyli Towarzystwo Ubezpieczeń Zdalnych. TUZ Ubezpieczenia ma ambicje być asem rynku ubezpieczeń, a nawet liderem w pewnych obszarach. W ciągu ostatnich kilku lat w firmie nastąpiła ogromna przemiana, jaka nie zdarzyła się w żadnym innym towarzystwie ubezpieczeniowym nigdy wcześniej w historii tej branży w Polsce.

link4 logo

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

LINK4 jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Działają na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Są pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet.

mtu logo

MTU S.A.

MTU to jedna z 4 marek, których właścicielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe ERGO Hestia. Marka MTU powstała w 2002 roku. Nagradzano ją wielokrotnie, m.in. Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP, godłem „Teraz Polska”. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi.

reso logo

RESO Europa Service Sp. z o. o.

RESO Europa Service Sp. z o.o. to firma specjalizująca się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych.

balcia logo

Balcia Insurance SE

Balcia Insurance to posiadający wieloletnie doświadczenie łotewski zakład ubezpieczeń, który prowadzi swoją działalność w największych państwach Unii Europejskiej. Spółka została założona w 1993 roku pod nazwą BTA.

aviva logo

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.

Grupa Aviva działa w Polsce od 1992 roku i jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Należy do największych ubezpieczycieli w Europie i jest liderem na rynku brytyjskim, gdzie działa nieprzerwanie od ponad 300 lat. Grupa Aviva.

signal iduna

Signal Iduna Polska TU S.A. Oddział

Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczącą usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat.